Diskuze

Všechny položky jsou povinné...

Autor dotazu:

Nadpis dotazu:

Text Vašeho dotazu:

code

Opište kod z obrázku (velká písmena):

Nemyslím,že by pan Čejpa do něčeho vrtal,protože situace v šestidomí je přímo tragická.Kdo to nezažil,tak neuvěří.Přijďte se podívat mezi domy,smetiště a vrakoviště jako vyšíté.Prostě pan Čejpa popsal stav tak,jak to skutečně vypadá.
 
Pane starosto, nemám v úmyslu vyvolávat nějakou přestřelku v argumentech. Ve Vašem příspěvku mě zvete na OÚ, nebo abych použil osobní korepondenci jako ostatní.Nechci s Vámi diskutovat tzv. z očí do očí,ale právě ve veřejné diskusi, jelikož si myslím, podle toho ,že můj příspěvek si již přečetlo téměř 100 lidí a ten minulý 345, že občané obce mají zájem a i právo dozvědět se jak představitelé řeší problémy s lokalitou šestidomí a to se nejedná jen o různé skládky, ale i o veřejný pořádek,rušení nočního klidu,rvačky mezi nájemníky, které se stále stupňují, že už ani policie ČR není schopná toto zvládnout. (viz. poslední případ ze dne 27.října 2019). Ale to jsem trochu odbočil od tématu. Všichni víme, že za své nájemníky odpovídá majitel bytu, který byt pronajímá.Není to jen hrabat peníze do kapsy a nestarat se jak se tito nájemníci chovají vůči sobě a ostatním spoluobčanům. Tito "podnikatelé " kteří vlastní v šestidomí 21 bytů z 39, které se zde nachází nemají nejmenší zájem o dění a chování svých nájemníků. Ale abych to nějak uzavřel, navrhuji Vám, aby jste jako orgán místní samosprávy obeslal tyto majitele s výzvou, aby upozornili své nájemníky jak se mají chovat, aby nedocházelo k ohrožování a porušování práv z občanskoprávních vztahů a aby jakékoliv rozpory byly řešeny okamžitě i za cenu vystěhování. Občanský zákoník jasně hovoří v § 3 jak se mají státní orgány a orgány místní samosprávy k těmto problémům stavět.Šestidomí není státem ve státě, ale je součástí obce Vítězná. Závěrem Vás žádám aby jste celý problém projednal na zastupitelstvu obce a učinil opatření, aby se soužití v této lokalitě zlepšilo a nedocházelo k dalším problémům.
 
Pane starosto, 21.července jsem Vás informoval v příspěvku Nelegální skládky o vzniku skládek v lokalitě Šestidomí. Vy jste na to reagoval emailem ve znění cituji : děkujeme za podnět a upozornění. Prověříme uváděnou situaci a požádáme o zjednání nápravy.Petr Hrubý. Od té doby se nikdo z OU nepřišel podívat kde skládky jsou, navíc za tří měsíce došlo v Šestidomí k velkému nárustu obyvatel , kde v jedné byt.jednotce bydlí 8 lidí a v jiném bytě i více lidí. Zajímalo by mě, jak majitelé těchto bytů platí odvoz komunálního odpadu. Jestli se spokojíte s tím, že Vám zaplatí 700,- Kč za jednoho trvale přihlášeného a v bytě je 8 lidí , v dalším 10 a více, tak na to asi jedna popelnice nestačí.
V domě č.211 si koupil byt p. Ježek a při vyklízení bytu vyhodil vedle domu několik skříní s tím, že si je někdo vezme (snad na topení) bohužel nikdo si je nevzal. O pár metrů dál stojí nabourané auto už bez SPZ, vedle něj rozbitá velká trampolína. Pokud budete mít zájem a snahu s tím něco udělat rádi Vás zde uvidíme a provedeme Vás Šestidomím. Doufáme ,že se tady ukážete dřív než napadne sníh. Čejpa Václav
 
Dobrý den,pane starosto.Chci se zeptat,zda občané Vítězné budou mít také nějaké výhody při čipování svých pejsků tak,jako to mají obyvatelé Dvora Králové.Ti to mají zdarma.Děkuji za odpověď.
 
Tak se to povedlo ! Silnice do Záboří je hotová a určitě je na místě poděkovat starostovi i všem kteří se na to podíleli. Věřím, že tak jako já bude spokojen pan Buran Nasratý i paní která nám nádherně vysvětlila význam slova starosta a možná zjistila že starosta se o obec stará. Možná by neškodilo projet si ji celou, viděla by nové chodníky, novou silnici přes celou obec , postupně se vyměňují lampy VO, výsadba zeleně atd. Rozumní lidé ocení a ti druzí budou nadávat a kritizovat stále... S úctou Igor
 
Vážený pane starosto, prosím Vás o výměnu dvou vybledlých dopravních značek Zákaz vjezdu všech vozidel "B1" v Hájemství ve vjezdech na komunikace mezi domy č. 1 a 2. Děkuji Vám za spolupráci :-) , Vladimír Šídlo
 
Vážený pane starosto, nedávno se nám dostal do ruky leták obce " Vracíme obci RÁZ A ČISTOTU - Občane, ohlédni se ". My jsme se neohlédli, ale rozhlédli a to co jsme spatřili nám žádnou radost nedělá. V okolí lokality Šestidomí vzniká několik černých skládek, kde se množí potkani a jiná nepřispůsobivá havěť. Tyto skládky vznikají na pozemcích majitelů, kteří o tom ani nevědí. Skládky jsme nafotili a fotky posíláme na Váš a místostarostův email. Pevně doufáme, že si fotky rád prohlédnete a v rámci svých možností se pokusíte s tím něco udělat.
 
Dobrý den
Chtěl bych Vás a člověka ,který o web stránky obce pečuje pochválit.
O takové transparentnosti a přehledu se nám na Kocbeřích ani nesní.
Jen tak dál
 
Vážený pane starosto, rád bych Vám i všem lidem, kteří se podíleli na Dni obce Vítězná 2019 ještě jednou poděkoval. Byla to naprosto úžasná akce, kde jsme se bavili všichni, celá rodina. Zábavu takového rozsahu a na takové úrovni jsme opravdu nečekali! Jsme bohužel zatím jen "chalupáři" a ve Vítězné trávíme pár týdnů v roce, ale i tak /nebo možná proto/ mohu konstatovat, že rok od roku vaše - naše obec stoupá vzhůru. Nejen tato akce je toho důkazem. Kéž by si ostatní obce a mestečka vzali z Vítězné nějaké ponaučení. Myslím, že je to pro Vítěznou velká reklama. Žijeme v Újezdu u Brna, poměrně bohatém a důležitém městečku u Brna, ale v tomto je Vítězná tisíc kroků napřed. Jsem přesvědčen o tom, že s takovýmto přístupem za pár let bude Vítězná mnohem zajímavější pro život než okolní obce či města. Ještě jednou děkujeme všem! Martin Vojta, náplava :-)
 
Pane starosto, 31.5. jsem se Vás ptala jak to vypadá s opravou silnice do Záboří, Vaše odpověď zněla, že konkrétní termín můžete sdělit nejdříve až 7.6., dnes je 1.7. a odpověď žádná. Co si o tom mám myslet? Že Vás občané nezajímají???
 
Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat, kam zmizely popelnice na plast a nápojové kartony od zastávky Kocléřov, škola? Kdy budou zpět nebo kam tedy mohu třídit tento odpad? Už se tam i objevují igelitky s odpadem. Jak se to bude řešit?
Díky
 
Dobrý den pane starosto, chtěla bych se zeptat, kdy bude zahájena oprava silnice do Záboří.
Děkuji. Zuzana Štěpánková
 
Prosím o adresu - odkaz na starší web Obce Vítězná, o kterém je zmínka na těchto nových stránkách. Děkuji. Pája
 
Můžete mi vysvětlit proč ve 20:00 kdy je ještě vidět světla VO už svítí a ráno ve 4:00 je tma?Vše se vlastně děje od změny na letní čas.
 
Dobrý den chci se zeptat zda se počítá s opravou cesty k.č. 1623. Tato cesta je od ukončení výstavby dvou rodinných domů ZNAČNĚ poškozená. Předem děkuji za odpověď.
 
Dobrý den.Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Hlušičkové,panu starostovi a celému SPoZ Vítězné, za přání.S díky Jiří Pohořelý
 
Dobrý den, v prosinci jsem hledala touto cestou bývalé kamarádky Marii a Evu Novotných, týkalo se let 1952 a 1953. Jsem docela zklamaná, že se nikdo neozval. Přesto se k vám v létě vypravím, pochodím, zavzpomínám. Hezké dny přeji všem Hana Pfeiferová.
 
Dobrý den chci se optat kdy budou vloženi fotky z vítání občánků z ledna 2019 na stránky obce.
 
Dobrý den!
V obci Hájemství fi ČEZ projektuje kabelové vedení na místo vrchního vedení, kde se nachází též VO. Mám dotaz, zda se již něco podniká v této věci, aby zde nadále fungovalo VO. Předem děkuji za odpověď na vasek.stepanek@volny.cz
 
Nemohu na vašich stránkách najít zveřejněnou vyhlášku, kde se stanovuje poplatek z odpadů
 

Dobrý den, v letech 1952-1953 jsem bydlela v Kocléřově u příbuzných FIŠEROVÝCH. Mimochodem, strýc byl 1. předseda JZD u vás v obci. Nepamatuji si už číslo domu, ale vedle bydlela rodina Novotných a s jejich dcerami Marií a Aničkou, nejsem si u Anny jista jménem, jsem kamarádila. Byla bych velice ráda, kdyby se některá z nich ozvala a ráda přijedu a zavzpomínáme na dětství. V naších letech už se hooooodně vzpomíná. Díky za případnou odezvu. Hana Pfeiferová Liberec.
 
Dobrý den.Občas navštěvuji známé v Novém Záboří a jsem tedy nucen použít silnici z Komárova.Vaše silnice je skutečně vyjímečná svým stavem a myslím že druhou takovou v republice budete hledat jen těžko.Letos jsem od jara tuto cestu použil naštěstí asi jen čtyřikrát ale stačilo mi.Nechápu proč se už na jaře neudělalo alespoň to minimum a byly zavezeny alespoň ty největší díry a udělá se to až po půl roce.To že sem umístíte dopravní značky práce na silnici samo o sobě sinici neopraví...
Když to jde jinde, proč ne u Vás?

Zadina Roman
 
Kdy budou vyvěšeny celkové výsledky voleb do zastupitelstva obce?
 
Kde se prosím tento strom nachází u hasičárny nachází ?
https://cs.wikipedia.org/wiki/Vítězná
 
Dnes jsem se opět mohla přesvědčit,že pan Hrubý je starostou na svém místě.Kdykoliv jsem něco potřebovala,mohla jsem se na něj s důvěrou obrátit. Vždy ochotně vyšel vtříct problémy řešit i mimo úřední hodiny.Moc děkuji.
 
Dobrý večer,

ráda bych, a myslím, že nejen já, věděla, proč od pátku 13.4.2018 houká alarm u místní čističky odp. vod v Kocléřově. Proč houká a proč jej není schopen nikdo vypnout ???

Napadá mne otázka nějakého ,,narušitele" - třeba ptáčka vlétlého do objektu...

Pak se ovšem naskýtá otázka, proč se alarm opět po chvíli spustí, byl-li by takový narušitel odhalen a příp. vypuštěn ? Aby mělo takové zabezpečení smysl, musí být monitorováno, že ano....

Takto to vypadá, že asi není...

Každopádně hlasité pípání se jistě nikomu nelíbilo, takže ač bylo pěkné počasí, moc příjemně nám venku v Kocléřově nebylo.

Děkuji za včasné odstranění problému a doufám, že nám vzniklou situaci objasníte.

Zdraví obyvatelka Kocléřova, poslouchající pískot ještě v 21:30

 
Dobrý den, kam,nebo komu by jsme měli dát vědět,že v bytovkách v Huntířově nesvítí lampa, už asi pátý den. Škrábat ráno omrzlé auto v úplné tmě není zrovna příjemné a s baterkou to ani moc nejde :D Moc prosím o opravu, děkuji :)
 
Děkuji Obecnímu úřadu a zvláště starostovi, že mě osobně přijeli přát k mým kulatinám. Děkuji za dárky, moc mě to potěšilo
Miloš Š.
 

Vážený pane starosto, právě jsme se vrátili z vánočního koncertu Moniky Absolonové. Koncert byl krásný, moc jsme si to užili. Děkujeme. Zuzka a Václav Štěpánkovi.
 
Dobrý den,mužete prosím něco udělat s pouličním osvětlením tak, aby ráno,když jede dcera v 6 do školy svítilo a ne když já se vracím v 16.00 s práce,?
 
Dobrý den,zajímalo by mě,zda někdo neví,čí je volně pobíhající pes-labrador-retrívr?světlé barvy.Viděla jsem ho kolikrát volně pobíhat po vesnici bez majitele.Má obojek a momentálně se nám toulá po zahradě a cupuje slepice,děkuji.
 
Dobrý den,

chtěla bych se poptat po důvodu absence vody ve vodovodu v Hájemství a hlavně o na výhled, kdy bude zjednána náprava.

 
Žádám zdvořile o překontrolování (seřízení) zapínacích (vypínacích) časů veřejného osvětlení v obci Hájemství. Dříve se v noci vypínalo ve 24hod a zapínalo v cca 4:30hod, nyní se v noci vypíná v cca 2hod a ranní zapnutí již neproběhne - zatím zřejmě dost světla. Myslím si, že se změnil čas na spínacích hodinách. Předem děkuji za pochopení a seřízení spínacích hodin. S pozdravem V.Štěpánek
 
Mame prosbu u skoly v Huntirove je rozbita lavicka,kdyby to slo opravit budeme moc vdecny.Dekujem.
 
Děkujeme za kulturní zážitek v kocléřovském kostele a těšíme se na další koncert!
 
Dobrý den,
chtěla bych se Vás zeptat, z jakého důvodu byly uřezány zeravy na hřbitově a zda je aktuální úprava finální. Musím přiznat, že jsem byla vcelku v šoku z pahýlů, které trčí ze země.
 
Dobrý den,už ani nepamatuju, kdy jsem naposledy v Huntirově v bytovkach slyšela místní hlásné trouby i když z okolí slyšet jsou. Letos jsem je určitě neslyšela,je nějak průběžně kontrolovaná jejich funkčnost? Já chci taky slyšet "opakování hlášení,opakování hlášení" :D dekuji
 
Pokud by Vás zajímalo kdo rozváží po různých místech obce pneumatiky,místo aby odvezl na sběrný dvůr.(Huntířov zastávka autobusu u řezbárny,Kocléřov u "vachozy",Kocléřov směrem na Nové domy,Kocléřov kaplička)Byl to pan Cirankovský ml.z Kocléřova Pětidomí.Poděkujte mu prosím že nám zkrášluje obec. :-)
 
Dobrý den!

Denně jezdím do práce z Hájemství v cca 05:30 a vracím se v cca 15:30. Všiml jsem si, že ráno ( za tmy ) veřejné osvětlení (dále jen VO), od začátku obce Kocléřov po "T" křižovatku na Pilníkov-Dvůr Králové, nesvítí. Když se vracím v 15:30 (za světla) tak VO svítí. Myslím si, že toto není v pořádku, někde zřejmě chyba zapojení. Z počátku jsem si myslel, že se pracuje na poruchách, ale toto se děje již min. měsíc. Nejenomže VO neplní svou funkci, ale i náklady na el.energii jsou zbytečně vynakládány.
 

Svátek slaví: Ambrož/Benjamín
Dnes je: 7.12.2019