Diskuze

Všechny položky jsou povinné...

Autor dotazu:

Nadpis dotazu:

Text Vašeho dotazu:

code

Opište kod z obrázku (velká písmena):

Kdy budou vyvěšeny celkové výsledky voleb do zastupitelstva obce?
 
Kde se prosím tento strom nachází u hasičárny nachází ?
https://cs.wikipedia.org/wiki/Vítězná
 
Dnes jsem se opět mohla přesvědčit,že pan Hrubý je starostou na svém místě.Kdykoliv jsem něco potřebovala,mohla jsem se na něj s důvěrou obrátit. Vždy ochotně vyšel vtříct problémy řešit i mimo úřední hodiny.Moc děkuji.
 
Dobrý večer,

ráda bych, a myslím, že nejen já, věděla, proč od pátku 13.4.2018 houká alarm u místní čističky odp. vod v Kocléřově. Proč houká a proč jej není schopen nikdo vypnout ???

Napadá mne otázka nějakého ,,narušitele" - třeba ptáčka vlétlého do objektu...

Pak se ovšem naskýtá otázka, proč se alarm opět po chvíli spustí, byl-li by takový narušitel odhalen a příp. vypuštěn ? Aby mělo takové zabezpečení smysl, musí být monitorováno, že ano....

Takto to vypadá, že asi není...

Každopádně hlasité pípání se jistě nikomu nelíbilo, takže ač bylo pěkné počasí, moc příjemně nám venku v Kocléřově nebylo.

Děkuji za včasné odstranění problému a doufám, že nám vzniklou situaci objasníte.

Zdraví obyvatelka Kocléřova, poslouchající pískot ještě v 21:30

 
Dobrý den, kam,nebo komu by jsme měli dát vědět,že v bytovkách v Huntířově nesvítí lampa, už asi pátý den. Škrábat ráno omrzlé auto v úplné tmě není zrovna příjemné a s baterkou to ani moc nejde :D Moc prosím o opravu, děkuji :)
 
Děkuji Obecnímu úřadu a zvláště starostovi, že mě osobně přijeli přát k mým kulatinám. Děkuji za dárky, moc mě to potěšilo
Miloš Š.
 

Vážený pane starosto, právě jsme se vrátili z vánočního koncertu Moniky Absolonové. Koncert byl krásný, moc jsme si to užili. Děkujeme. Zuzka a Václav Štěpánkovi.
 
Dobrý den,mužete prosím něco udělat s pouličním osvětlením tak, aby ráno,když jede dcera v 6 do školy svítilo a ne když já se vracím v 16.00 s práce,?
 
Dobrý den,zajímalo by mě,zda někdo neví,čí je volně pobíhající pes-labrador-retrívr?světlé barvy.Viděla jsem ho kolikrát volně pobíhat po vesnici bez majitele.Má obojek a momentálně se nám toulá po zahradě a cupuje slepice,děkuji.
 
Dobrý den,

chtěla bych se poptat po důvodu absence vody ve vodovodu v Hájemství a hlavně o na výhled, kdy bude zjednána náprava.

 
Žádám zdvořile o překontrolování (seřízení) zapínacích (vypínacích) časů veřejného osvětlení v obci Hájemství. Dříve se v noci vypínalo ve 24hod a zapínalo v cca 4:30hod, nyní se v noci vypíná v cca 2hod a ranní zapnutí již neproběhne - zatím zřejmě dost světla. Myslím si, že se změnil čas na spínacích hodinách. Předem děkuji za pochopení a seřízení spínacích hodin. S pozdravem V.Štěpánek
 
Mame prosbu u skoly v Huntirove je rozbita lavicka,kdyby to slo opravit budeme moc vdecny.Dekujem.
 
Děkujeme za kulturní zážitek v kocléřovském kostele a těšíme se na další koncert!
 
Dobrý den,
chtěla bych se Vás zeptat, z jakého důvodu byly uřezány zeravy na hřbitově a zda je aktuální úprava finální. Musím přiznat, že jsem byla vcelku v šoku z pahýlů, které trčí ze země.
 
Dobrý den,už ani nepamatuju, kdy jsem naposledy v Huntirově v bytovkach slyšela místní hlásné trouby i když z okolí slyšet jsou. Letos jsem je určitě neslyšela,je nějak průběžně kontrolovaná jejich funkčnost? Já chci taky slyšet "opakování hlášení,opakování hlášení" :D dekuji
 
Pokud by Vás zajímalo kdo rozváží po různých místech obce pneumatiky,místo aby odvezl na sběrný dvůr.(Huntířov zastávka autobusu u řezbárny,Kocléřov u "vachozy",Kocléřov směrem na Nové domy,Kocléřov kaplička)Byl to pan Cirankovský ml.z Kocléřova Pětidomí.Poděkujte mu prosím že nám zkrášluje obec. :-)
 
Dobrý den!

Denně jezdím do práce z Hájemství v cca 05:30 a vracím se v cca 15:30. Všiml jsem si, že ráno ( za tmy ) veřejné osvětlení (dále jen VO), od začátku obce Kocléřov po "T" křižovatku na Pilníkov-Dvůr Králové, nesvítí. Když se vracím v 15:30 (za světla) tak VO svítí. Myslím si, že toto není v pořádku, někde zřejmě chyba zapojení. Z počátku jsem si myslel, že se pracuje na poruchách, ale toto se děje již min. měsíc. Nejenomže VO neplní svou funkci, ale i náklady na el.energii jsou zbytečně vynakládány.
 

Krásný vánoční čas všem!

Chtěl bych tímto poděkovat vedení obce za nové vydání obecního zpravodaje.
Líbí se mi rozložení i zpracování a především se mi líbí jedna informace - o opravě cesty v Novém Záboří. To mě velmi potěšilo a pevně doufám, že ta vlnitá a hrbolatá polní cesta bude již brzy minulostí.

Ještě mám dotaz, zda obec vyvíjí nějaký tlak na opravu silnice do Záboří, která patří Královéhradeckému kraji a Vítěznou by tak oprava nestála žádné peníze.

Děkuji a přeji všem krásné a klidné Vánoce.

Pelant
 
Dobrý den,
protože v blízkosti Vaší obce je provozována větrná elektrárna, dovoluji se Vás zeptat na informaci, zda náhodou nevíte, zda je možno a za jakých podmínek místo navštívit, případně se dozvědět nějaké technické informace. Je to jen nezávazný dotaz.
Děkuji za odpověď. Miroslav Petrák
 
Dobrý den,
jsem ráda, že je někde krizová situace ohledně vody nejspíš vyřešena. Já to zatím bohužel říct nemohu, protože na Hájemství tekla voda v pondělí asi 2 hodiny a od té doby opět neteče.
Samozřejmě si vážíme práce, kterou všichni vykonali či vykonávají na opravě tohoto problému, jen mě opravdu zaráží fakt, že jsem za celou dobu, kdy se toto děje, viděla náhradní cisternu s vodou v Hájemství 1x.
Možná jsem špatně koukala.
Věřím, že již bude brzy v pořádku.

Pokorná Hájemství
 
Děkujeme panu starostovi a všem ostatním,kteří se podíleli na rychlém řešení havarijní situace s pitnou vodou.Fichtnerovi
 
Hledá se půlroční mourovatý kocourek,
zvyklý na společnost.
Pokud by se k někomu zatoulal,
volejte prosím 737 333 329, Alence a Zuzance moc chybí :(
 
Jmenuji se Josef Špůr, narodil jsem se ve Vítězné a žiji v Kocléřově/ Huntířově. Má rodina patří mezi starousedlíky a tak jsem se rozhodl napsat vám vážení sousedé pár vět o tom, co jsem za posledních pár dnů prožil…..

Někteří mne možná znáte z doby, kdy jsem s manželkou provozoval Sportcentrum Vítězná. Vždy jsem se snažil dělat vše pro spokojenost našich zákazníků a společně s obecním úřadem jsme realizovali nespočet akcí pro zábavu i sportovní a kulturní vyžití vás – našich sousedů. Už v tuto dobu jsem se potýkal se záští, závistí a kolikrát s naschvály, ale přecházel jsem to, protože to k podnikání patří a vždy jsem se nad to povznesl.
Nyní se již druhým rokem snažím věnovat jen práci, která nijak nezasahuje do dění v obci a nijak ji neovlivňuje. S rodinou jsme začali stavět domek, protože chceme, aby naše děti měly lepší zázemí, než nabízí náš dosavadní byt. A teď k tomu, proč jsem se rozhodl vám zde napsat a podělit se o zkušenost…..
V okamžiku, kdy jsme opustili prostory restaurace, která (snad se na mě na úřadě nebudou zlobit) šla po našem odchodu rapidně s kulturou i nabídkou občerstvení hodně pod úroveň „obecní hospody“, jsme zapadli do průměru a šedi běžného občana. Sem tam se vynořila nějaká pomluva, ale v jádru nic nad čím bychom nemávli rukou.
Vše se začalo vracet až v okamžiku, kdy na našem pozemku vyrostla hrubá stavba našeho domku. Nejen, že se zase začalo propírat mé jméno a za poslední tři neděle se někdo postaral o naši okrasnou výsadbu a to tak, že z našich skalek odnesl, dle jeho mínění, nadbytečné stromky a způsobil nám tak škodu přesahující šest tisíc korun. A aby toho nebylo málo tak na zapůjčeném vozíku pod okny mého otce demontovali přes noc třetí pomocné kolečko, kde je škoda nad tisíc korun. No a tento víkend to byl už pořádný zásah do mého soukromí, když bylo provedeno vloupání do pronajatého skladu a zde mi bylo odcizeno nové nářadí od Makity, spousta starožitných hudebních nástrojů a drobných starožitností, jako jsou například hodinky. Zde už je škoda přesahující padesát tisíc korun.
Vážení sousedé, nepíši to tady proto, aby mě kdokoli z vás litoval, ale pouze jako informaci pro vás, abyste věděli, v jaké společnosti lidí bydlíme. Policie má ke všem třem případům dosti informací i stop a já věřím, že brzo se dozvíme kdo a třeba i proč se nemůže tak, jako já a většina z vás živit prací, ale musí brát z cizího.
Přesto bych ty z vás, kteří jste si něčeho podezřelého všimli, co by korespondovalo s popsanými skutky ať už nevšedního zahradníka, který se postaral o naše skalky na pozemku v Huntířově, nenechavého automechanika, který odlehčil přívěsu mezi bytovkami v Huntířově, a nebo nenechavých lapků, kteří vypáčili plechovou halu nad Zábořím (p. Paťava) abyste svůj postřeh sdělili mně, nebo Policii ČR ve DKnL. Příště se stejná věc může stát vám a tímto bychom mohli tyto osoby z našeho středu eliminovat.
Děkuji za čas, který jste věnovali těmto řádkům a snad si ještě v rámci vesnice jsme jako sousedé schopni pomáhat a ne se navzájem jen okrádat.

Josef Špůr s rodinou tel:603278908
 
Dobrý den,

hledáme pronájem bytu (může být i krátkodobý) alespoň 2+kk ve Dvoře - nejlépe plně zařízený .

Předem velmi moc děkuji za každou informaci.
Hezký den

Pelant
 
Dobrý den,
měla bych dotaz ohledně prodeje pozemků, bude obec v dohledné době pozemky prodávat? děkuji za odpověď
 
Dobrý den pane starosto, také bych se chtěla optat zda se dostane radar na měření rychlosti do Komárova? Myslím že je tu také dost dětí, které se pohybují po silnici okolo dětského hřiště a aut tu projede také dost. Děkuji za odpověď a s pozdravem Kűhnelová
 
Dobrý den Pane starosto. Můžu se Zeptat Kdy dáte Měřič Rychlosti na začátek Huntířova od dvora králové, vždy se dává na začátek vesnice. Začátkem Huntířova od dvora králové okolo nás jedou auta asi 90km.h a to někdy ještě víc, ne mužem vyjet autem a vůbec ještě já na kole.Přeji hezký den
 
Dobrý večer pane starosto,
zdálo se mi to nebo mě při cestě do města změřil v Huntířově radar? Jsem si téměř jistá, že ráno tam ještě nebyl, ani na obecních stránkách se o této důležité novince nezmiňujete. Pakliže jsem se opravdu nepřehlédla, zajímalo by mě, zda je to pouze zkušební provoz a umístění nebo je to trvalé řešení.
Předem děkuji za informace!
 
Dobrý den,
ve středu proběhlo jednání o vlivu větrné elektrárny. Můžete prosím na internet vložit konkrétní výstupy - odpovědi na otázky, plánované záměry atd... (stavba dalšího obřího větrníku, změna územního plánu...).

Dále by mě zajímalo, jak bylo, popřípadě bude naloženo s financemi od Eldaka?

Děkuji, St.Mareček.
 
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda Vše obec nabízí volné stavební parcely a zda mohu případně poprosit o bližší informace? Kontaktovali jsme již pí. Špůrovou, ale nedostala se nám odpověď. Děkuji, Nosková
 
Zastřešení Kocléřovského kurtu proti dešti
 
Zde prosím napište další nápady co byste v naší obci přivítali...
 

Svátek slaví: Sáva
Dnes je: 14.11.2018